Bardzo prostym a zarazem eleganckim i trwałym sposobem zdobienia i znakowania produktów i odzieży jest haft.
Nasza oferta obejmuje wykonanie haftów komputerowych na takich produktach jak: koszulki polo i t-shirty, bluzy, polary, szaliki, czapki, ręczniki, torby itp.
 
 
OFERTA DLA FIRM
 
Za pomocą haftu najlepiej wydobyty zostanie indywidualny charakter odzieży, a Państwa firma zyska spójną całość wizualną. Wykonany przez nas haft komputerowy jest doskonałym narzędziem do promocji Państwa firmy bądź produktów. Haft wykonujemy wykorzystując bogatą gamę kolorystyczną najlepszych nici hafciarskich na rynku. Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych klientów udostępniamy również gotowe, niezastrzeżone wzory hafciarskie.
 
Naszym klientom oferujemy wykonanie projektu haftu komputerowego oraz doradzamy jego optymalną formę, wielkość i kolorystykę. Haft komputerowy i jego projekt wykonujemy za pomocą najbardziej zaawansowanych programów komputerowych do tworzenia wzorów haftu.
 
 
OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
 

Zrealizujemy dla Ciebie jedyne i niepowtarzalne prezenty dla dzieci i dorosłych ozdobione haftem z Twoją dedykacją lub wybraną przez Ciebie dekoracją. Może być to koszulka, czapeczka, kocyk, ręcznik z imieniem, poduszka i wiele innych niepowtarzalnych rzeczy.

Nasze wyroby, w zależności od dedykacji mogą być zarówno prezentem na narodziny ,roczek ,pamiątką chrztu, ślubu, imieniny  i wiele innych szczególnych dla Państwa okazji.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zamów prezent z trwałym, eleganckim i ponad czasowym haftem.

Skontaktuj się z nami, a my zrealizujemy Twój pomysł na haftowany prezent!


Podczas wyceny kosztów haftu komputerowego bierzemy pod uwagę liczbę ściegów, a także projekt haftu.
 
Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta – dla Państwa wykonamy każdy haft, na niemal każdym produkcie.
Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, co gwarantuje wykonanie trwałych i ciekawych zdobień, co nada haftowanym produktom indywidualny, niepowtarzalny charakter.
 
Wspierane przez Hosting o12.pl